Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Technika a vývoj / Konstruktér
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Text inzerátu:

Místo výkonu práce: Mohelnice, Družstevní 338/16. - VŠ vzdělání technického směru - výborná aktivní znalost anglického jazyka (přímý kontakt se zákazníkem) - praxe v oblasti konstrukce, vývoje v automotive - praxe s konstrukčním SW Catia - komunikační a prezentační dovednosti - ochota cestovat a řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, Benefit plus program, týden dovolené navíc, výkonnostní a motivační prémie… Kontakt: e-mailem.

Nástup:01.11.2017Plat od - do:44256Pracoviště:ŠumperkObor a Profese:KonstruktérTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Bc.Zaměstnavatel:HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o.Kontaktní osoba:Mgr. Jindřich Bláha 583497793 Jindrich#blaha|hella#comKontaktní adresa:Družstevní 338/16
78985 Mohelnice
Mohelnice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Strojní inženýři projektanti, k...TRANSPORTA Technology s.r.o.Strojní inženýři projektanti, k...CAD engineering s.r.o.Strojní inženýři projektanti, k...MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE ...Strojní inženýři projektanti, k...ŠKODA TRANSPORTATION a.s.Konstruktér - vhodné i pro abso...JOBSYSTEM s.r.o.Strojní inženýři projektanti, k...TRANSPORTA Technology s.r.o.Strojní inženýři projektanti, k...KOVONA a.s.Strojní inženýři projektanti, k...EKOL, spol. s r.o.Strojní inženýři projektanti, k...EKOL, spol. s r.o.Strojní inženýři projektanti, k...PEARTEC s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: