Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Práce doma
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Zpracovatelé ovoce, zeleniny a příbuzných produktů

Text inzerátu:

Místo výkonu práce: Pod Továrnou 587, 331 51, Kaznějov

Nástup:13.01.2021Plat od - do:18240Pracoviště:Plzeň-severObor a Profese:Práce domaTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:A G A R I C U S spol. s r.o.Kontaktní osoba:Ing. Zdeněk Skala 602 490 543 agaricus|agaricus#czKontaktní adresa:Pod Továrnou 587
33151 Kaznějov
Kaznějov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Zpracovatelé ovoce, zeleniny a ...SHARL-INTER-GLOBAL s.r.o.Zpracovatelé ovoce, zeleniny a ...SHARL-INTER-GLOBAL s.r.o.Zpracovatelé ovoce, zeleniny a ...Sociální podnik Jasan, s.r.o.Zpracovatelé ovoce, zeleniny a ...LOUPÁRNA s.r.o.Zpracovatelé ovoce, zeleniny a ...LOUPÁRNA s.r.o.Zpracovatelé ovoce, zeleniny a ...Gema Asset Management a.s.Zpracovatelé ovoce, zeleniny a ...TAMIKO s.r.o.Zpracovatelé ovoce, zeleniny a ...AREBUC spol. s r.o.Zpracovatelé ovoce, zeleniny a ...H - HIKOT, s.r.o.Zpracovatelé ovoce, zeleniny a ... Jihočeská zelenina a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti A G A R I C U S spol. s r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost A G A R I C U S spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: