Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Čalouník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Text inzerátu:

První kontakt e-mailem.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:12500 - 15000Pracoviště:BrnoObor a Profese:ČalouníkTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro občany se ZPSANO Zaměstnavatel:AUTO - TEXTIL RECYKLACE s.r.o.Kontaktní osoba:Lenka Bartlová my#lenka|seznam#czKontaktní adresa:Orlí 542/27
60200 Brno
Brno-střed   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Čalouníci a příbuzní pracovníciRENO DESIGN, s.r.o.Švadleny, šičky, vyšívači a pra...Spolek rodičů a přátel zdravotn...Švadleny, šičky, vyšívači a pra...Spolek rodičů a přátel zdravotn...Švadleny, šičky, vyšívači a pra...Sanybet s.r.o.Švadleny, šičky, vyšívači a pra...2G-spol. s r.o. - Přikrývky a p...Švadleny, šičky, vyšívači a pra...Thuasne CR s.r.o.Švadleny, šičky, vyšívači a pra...HOMEPAGE AGENCY s.r.o.Švadleny, šičky, vyšívači a pra...Služby Liberec s.r.o.Švadleny, šičky, vyšívači a pra...JM družstvo WybranetzŠvadleny, šičky, vyšívači a pra...VEBA, textilní závody a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AUTO - TEXTIL RECYKLACE s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost AUTO - TEXTIL RECYKLACE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: