Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Strojní zámečník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Nástrojaři a příbuzní pracovníci

Text inzerátu:

POŽADUJEME: svářečský průkaz Mzda od 140 Kč/hod. Možnost stravování - dovoz teplých jídel / stravenky KONTAKT: p. Kodýtek 777 833 376 (volat v pracovní dny 8:00 - 16:00 hod.)

Nástup:01.02.2021Plat od - do:140Pracoviště:KlatovyObor a Profese:Strojní zámečníkTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:TBS Czech s.r.o.Kontaktní osoba:Zdeněk Kodýtek 777833376 officetbscz|tbsczech#czKontaktní adresa:Koldinova 175
33901 Klatovy
Klatovy II   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Strojírenští kovodělníciSEKO Aerospace, a.s.Obsluha ostatních zařízení na z...STUEKEN s.r.o.Strojírenští kovodělníciMarital s.r.o.NástrojařiOSTROJ a.s.Strojírenští kovodělníciJOB J-POWER s.r.o.Obsluha ostatních zařízení na z...Aluprogress a.s.Strojírenští kovodělníciMarital s.r.o.Zámečníci strojůAKROS CZ, s.r.o.Strojírenští kovodělníciOSTROJ a.s.Obsluha ostatních zařízení na z...ZAKO TURČÍN, spol. s r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TBS Czech s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost TBS Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: