Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Auto - moto / Automechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Text inzerátu:

Samostatný automechanik se zaměřením na elektro a motory. Nabízíme: - 13. plat, profesní rozvo a školení, výhodné zapůjčení vozidel, stravenky První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:30000Pracoviště:JihlavaObor a Profese:AutomechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:HUSTÁK servisní, s.r.o.Kontaktní osoba:Tomáš Číhal 605 272 172 cihal|hustak#czKontaktní adresa:Znojemská 839/80
58601 Jihlava
Jihlava   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Mechanici a opraváři nákladních...DORYS CZ, s.r.o.Mechanici a opraváři osobních a...Dongres s.r.o.Mechanici a opraváři osobních a...Jindřich NeprašMechanici a opraváři osobních a...Storex FST, spol. s r.o.Mechanici a opraváři osobních a...AUTO DUBINA, a.s.Mechanici a opraváři osobních a...Jan NagyMechanici a opraváři osobních a...PNEU HNÍDEK s.r.o.Mechanici a opraváři motorových...BORS BUS s.r.o.Mechanici a opraváři nákladních...APB - PLZEŇ a.s.Mechanici a opraváři nákladních...BERAN JIŘÍ s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HUSTÁK servisní, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost HUSTÁK servisní, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: