Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Vrcholový management / Provozní ředitel/manažer
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Řídící pracovníci v oblasti strategie a politiky organizací

Text inzerátu:

Pracoviště: Wolkerova č.p. 74/6, Olomouc. Žádost a přílohy nutné k podání žádosti: http://www.khsolc.cz/deska_aktual.aspx?ID=8415 Ředitelka Krajské hygienické stanice Olomouckého kraje se sídlem v Olomouci jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "zákon o státní službě"), vyhlašuje 1. kolo výběrového řízení na služební místo ředitel/ředitelka odboru protiepidemického, ID 30015062 ve služebním úřadu Krajské hygienické stanici Olomouckého kraje se sídlem v Olomouci, v oborech služby: 21. Zdravotnictví a ochrana zdraví 25. Krizové řízení, ochrana obyvatelstva a integrovaný záchranný systém Na služebním místě jsou vykonávány činnosti, pro jejichž výkon je dle Služebního předpisu ředitele Krajské hygienické stanice Olomouckého kraje se sídlem v Olomouci č. 14/2017 ze dne 3. července 2017, kterým se stanoví okruh činností státních zaměstnanců, pro jejichž výkon je nezbytné uzavření dohody o hmotné odpovědnosti, nezbytné uzavření dohody o odpovědnosti k ochraně hodnot svěřených státnímu zaměstnanci k vyúčtování. Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a jmenování na služební místo představeného (dále jen "žádost") podané ve lhůtě do 26. ledna 2021, tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb POUZE na adresu služebního úřadu Krajská hygienická stanice Olomouckého kraje se sídlem v Olomouci, Wolkerova 74/6, 779 00 Olomouc, nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na adresu elektronické pošty služebního úřadu: epodatelna@khsolc.cz nebo prostřednictvím datové schránky IDDS: 7zyai4b. Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotvírat" a slovy "Výběrové řízení na služební místo ředitel/ředitelka odboru protiepidemického - 1. kolo."

Nástup:01.03.2021Plat od - do:27980 - 41290Pracoviště:OlomoucObor a Profese:Provozní ředitel/manažerTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jinéVhodné i pro absolventyANOZaměstnavatel:Krajská hygienická stanice Olomouckého kraje se sídlem v OlomouciKontaktní osoba:Jana Skoupilová 585 719 315 jana#skoupilova|khsolc#czKontaktní adresa:Wolkerova 74/6
77900 Olomouc
Nová Ulice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Řídící pracovníci ve zpracovate...BLIKA s.r.o.Vrchní sestry v oblasti zdravot...Charita PříbramŘídící pracovníci v průmyslové ...Pepperl + Fuchs Manufacturing s...Řídící pracovníci v oblasti rac...MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE ...Řídící pracovníci v oblasti kva...Alpha global solutions s.r.o.Řídící pracovníci v oblasti str...Statutární město Ústí nad LabemŘídící pracovníci v oblasti spr...LEGUAN POVRCHOVÉ ÚPRAVY s.r.o.Řídící pracovníci v oblasti spr...ENSYTRA s.r.o.Betriebsleiter/abteilungsleiterGrafton Recruitment s.r.o.Řídící pracovníci v průmyslové ...Amagasaki Pipe Czech s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Krajská hygienická stanice Olomouckého kraje se sídlem v Olomouci. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Krajská hygienická stanice Olomouckého kraje se sídlem v Olomouci o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: