Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Strojírenství / Obráběč kovů
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Text inzerátu:

Obsluha CNC laseru na řezání plechů Trumpf Hledáme uchazeče, kteří splňují tyto požadavky: mají představu o práci na stejném nebo obdobném zařízení uživatelskou znalost práce na PC znalost čtení technických výkresů ochota se učit, spolehlivost Práce je ve dvanáctihodinových směnách, v nepřetržitém provozu. Nabízíme nástupní mzdu 120-130 Kč za hodinu (podle praxe), navíc dostanete příplatky za práci v noci a o víkendech.

Nástup:18.01.2021Plat od - do:120 - 130Pracoviště:BlanskoObor a Profese:Obráběč kovůTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o.Kontaktní osoba:Bc. Libuše Brablecová 516487712 prace|lsletovice#czKontaktní adresa:Pražská 333/47
67961 Letovice
Letovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Seřizovači a obsluha obráběcích...ATIP, spol.s r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...TESLA Mladá Vožice a.s.Seřizovači a obsluha konvenčníc...ROmiLL, spol. s r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...IMETAL s.r.o.Seřizovači a obsluha číslicově ...BONATRANS GROUP a.s.Seřizovači a obsluha číslicově ...LINTECH, spol. s r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...ERGOZET s.r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...INPO, spol. s r.o.Seřizovači a obsluha konvenčníc...TESLA Mladá Vožice a.s.Seřizovači a obsluha číslicově ...Kaňák Revestr s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: