Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Elektrikář
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Stavební a provozní elektrikáři

Text inzerátu:

Stavební, provozní elektrikář - činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. Montáž a zapojování komplexní bytové elektroinstalace, montáž spínačů, zásuvek, jističů a jiné. 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní nebo životní pojištění, stravenky, další benefity Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku nebo zasílat životopisy na email.

Nástup:01.02.2021Plat od - do:28000 - 34000Pracoviště:HavířovObor a Profese:ElektrikářTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:Městská realitní agentura, s.r.o.Kontaktní osoba:Helena Krsová 596808115 pam|mra#czKontaktní adresa:U Lesa 865/3a
73601 Havířov
Město   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Stavební a provozní elektrikářiVincentinum - poskytovatel soci...Stavební a provozní elektrikářiANARKADA s.r.o.Elektrikář 2. směny!Grafton Recruitment s.r.o.Stavební a provozní elektrikářiErnst Leopold s.r.o.Stavební a provozní elektrikářiKLIMASTAR servis s.r.o.Stavební a provozní elektrikářiAGROMORAVIA, a.s.Stavební a provozní elektrikářiELMEP s.r.o.Stavební a provozní elektrikářiALFA AGRITECHNIK CZ s.r.o.Stavební a provozní elektrikářiDYNTEC spol. s r.o.Údržbář/elektromechanik (karvin...Grafton Recruitment s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Městská realitní agentura, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Městská realitní agentura, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: