Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Prodavač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obchodní zástupci

Text inzerátu:

Pracovní náplň: budování distribuce výrobků společnosti MO a VO; rozvíjení obchodních vztahů ve svěřené oblasti; prodej formou objednávek přes aplikaci v tabletu; dohled nad platební morálkou. Požadujeme: praxi minimálně dva roky, ideálně v prostředí elektro; řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič; uživatelskou znalost práce na PC; trestní bezúhonnost; bydliště v Jihočeském kraji. Nabízíme: progresivní finanční ohodnocení v závislosti na výkonu; osobní vozidlo, tablet, mobilní telefon. Nástup: dohodou. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele na uvedeném e-mailu.

Nástup:11.01.2021Plat od - do:20000 - 40000Pracoviště:PrahaObor a Profese:ProdavačTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:BATERIE CENTRUM, s.r.o.Kontaktní osoba:Robert Lučan kariera|bateriecentrum#czKontaktní adresa:
České Budějovice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obchodní zástupciRAMOT s.r.o.Obchodní zástupciTEDOM a.s.Prodavači potravinářského zbožíJiří KlabenešProdavači potravinářského zbožíCareer agency s.r.o.Prodavači ostatního zboží v pro...F E B A spol. s r.o.Prodavači smíšeného zbožíHiep Pham DacProdavači v prodejnáchThi Lai HoangProdavači potravinářského zbožíMaso Sedlák s.r.o.Prodavači elektrotechniky, elek...ERGOTEP, družstvo invalidůProdavači v prodejnáchJindřich Nepraš
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BATERIE CENTRUM, s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost BATERIE CENTRUM, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: