Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Výroba a průmysl / Operátor výroby
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená

Text inzerátu:

Pracoviště: Bojovníků za svobodu č.p. 1262/7, Šternberk. Pozice je určena výhradně pro OZP i na zkrácený úvazek. Hledáme kolegu/kolegyni do zavedeného kolektivu s rodinnou atmosférou. Jedná se o práci na sítotiskovém stroji, vše Vás naučíme a zaškolíme, ale praxe vítána. Nabízíme: odpovídající měsíční mzdu + osobní ohodnocení. Kontakt je možný POUZE telefonicky (od 8 - 14 hod.)

Nástup:01.12.2020Plat od - do:7300 - 16000Pracoviště:ŠternberkObor a Profese:Operátor výrobyTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníVhodné i pro občany se ZPSANO Zaměstnavatel:EEREE s.r.o.Kontaktní osoba:Petra Borovičková 797807985Kontaktní adresa:Bojovníků za svobodu 1262/7
78501 Šternberk
Šternberk   
zobrazit mapu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Operátor - operátorkaLARS Chemie, spol. s r.o.Operátor výroby - 1 směna - slatinaGrafton Recruitment s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...Bright personal s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...Bright personal s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...Bright personal s.r.o.Obsluha strojů na výrobu a zpra...Personální družstvoObsluha strojů na výrobu a zpra...Asistent Group s.r.o.Operátor výroby - i bez praxe, ...Grafton Recruitment s.r.o.Operátor/ka dělník/ce na montáž...Grafton Recruitment s.r.o.Operátor/ka ve výrobě hodonín p...Grafton Recruitment s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

  Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.