Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Cestovní ruch a ubytování / Domovník/správce objektu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Text inzerátu:

Pracoviště: Bojovníků za svobodu č.p. 1262/7, Šternberk. Místo je určené výhradně pro OZP. Kontakt je možný POUZE telefonicky od 8.00 - 14.00 hod. Je i možnost na zkrácený úvazek 30 h týdně. Hledáme kolegu/kolegyni do zavedeného kolektivu s rodinnou atmosférou. Je dobré mít organizační schopnosti. Nabízíme: odpovídající měsíční mzdu + osobní ohodnocení. Kontakt je možný pouze telefonicky.

Nástup:01.12.2020Plat od - do:13350 - 18000Pracoviště:ŠternberkObor a Profese:Domovník/správce objektuTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední všeobecné vzdělání s maturitouVhodné i pro občany se ZPSANO Zaměstnavatel:EEREE s.r.o.Kontaktní osoba:Petra Borovičková 797807985Kontaktní adresa:Bojovníků za svobodu 1262/7
78501 Šternberk
Šternberk   
zobrazit mapu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Vedoucí provozu v ostatních zař...ANTOLIN LIBAN s.r.o.Vedoucí provozu v ostatních zař...Yoger - Kovo s.r.o.Vedoucí provozu v ubytování, st...Divadlo Drak a Mezinárodní inst...Vedoucí provozu v ostatních zař...Okna Macek a.s.Hospodyně v domácnostech a prov...CARAVAN COMPANY s.r.o.Vedoucí provozu v ostatních zař...Annabis, s.r.o.Vedoucí provozu v ostatních zař...Jatka Vodňany a.s.Vedoucí provozu v ostatních zař...Sdružení zdravotnických zařízen...Vedoucí provozu v ostatních zař...Diakonie ČCE- středisko BETLÉMHospodyně v domácnostech a prov...SimHolidays s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

  Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.