Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zemědělství, lesnictví a ekologie / Ošetřovatel/chovatel zvířat
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pěstitelé a chovatelé ve smíšeném hospodářství

Text inzerátu:

Pracovní doba 4,00 - 9,00 a 13,00 - 16,00

Nástup:01.07.2018Plat od - do:14600Pracoviště:SvitavyObor a Profese:Ošetřovatel/chovatel zvířatTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Zemědělské družstvo Dolní ÚjezdKontaktní osoba:Ing. Jan Pechanec 731 169 495 zdchp|unet#czKontaktní adresa: 471
56961 Dolní Újezd
Dolní Újezd   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Chovatelé drůbežeXAVEROV, a.s.Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...ZOD Brniště a.s.Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...Ing. Josef ŠtěpanovskýChovatelé a ošetřovatelé skotu,...AGRICOOP Třinec a.s.Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...Měcholupská zemědělská, a.s.Chovatelé a ošetřovatelé labora...BIOPHARM, Výzkumný ústav biofar...Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...Agropodnik Humburky, a.s.Chovatelé a ošetřovatelé koníARPITHA z.s.Chovatelé a ošetřovatelé skotu,...AGROSPOL, Malý Bor a.s.KočíJ.A. Langer a synové spol. s r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zemědělské družstvo Dolní Újezd. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Zemědělské družstvo Dolní Újezd o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: