Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Čalouník
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Text inzerátu:

Pracoviště: Bojovníků za svobodu č.p. 1262/7, Šternberk. Pozice je určena výhradně pro OZP a OZZ na zkrácený úvazek. Hledáme kolegy/kolegyně do zavedeného kolektivu s rodinnou atmosférou. Jedná se o práce šiče/šičky, vše Vás naučíme a zaškolíme. Nabízíme: odpovídající měsíční mzdu + osobní ohodnocení. Kontakt je možný pouze telefonicky od 8.00 - 14.00 hod.

Nástup:01.12.2020Plat od - do:7300 - 7300Pracoviště:ŠternberkObor a Profese:ČalouníkTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:EEREE s.r.o.Kontaktní osoba:Petra Borovičková 797807985Kontaktní adresa:Bojovníků za svobodu 1262/7
78501 Šternberk
Šternberk   
zobrazit mapu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Švadleny, šičky, vyšívači a pra...UNAR s.r.o.Švadleny, šičky, vyšívači a pra...SINGING ROCK s.r.o.Švadleny, šičky, vyšívači a pra...PROTEOR CZ s. r. o.Čalouníci a příbuzní pracovníciRR3 Projekt s.r.o.Švadleny, šičky, vyšívači a pra...EEREE s.r.o.Švadleny, šičky, vyšívači a pra...B.E.S. - Petrovice, s.r.o.Švadleny, šičky, vyšívači a pra...RUKO, spol. s r.o.Čalouníci dopravních prostředkůPars nova a.s.Švadleny, šičky, vyšívači a pra...František KotásekŠvadleny, šičky, vyšívači a pra...FORBYT, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

  Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.