Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zemědělství, lesnictví a ekologie / Řidič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Řidiči a obsluha zemědělských a lesnických strojů

Text inzerátu:

Požadujeme: - ŘP sk. T podmínkou - Dohodu o provedení práce, po zapracování a oboustranné spokojenosti možná doba neurčitá První kontakt pouze telefonicky.

Nástup:20.11.2020Plat od - do:130 - 160Pracoviště:Nový BorObor a Profese:ŘidičTyp pracovního vztahu:Práce na dohoduMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:COMPAG CZ s.r.o.Kontaktní osoba:Antonín Růžička 724 578 726 ruzicka|compag#czKontaktní adresa:Wolkerova 346
47301 Nový Bor
Nový Bor   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Řidiči a obsluha zemědělských s...Josef MašekŘidiči a obsluha zemědělských s...VOPOL a.s.Řidiči a obsluha zemědělských s...Bio Vavřinec s.r.o.Řidiči a obsluha zemědělských s...Zemědělská akciová společnost N...Řidiči a obsluha zemědělských s...Nečtinská zemědělská a.s.Řidiči a obsluha zemědělských s...Šumava, a.s.Řidiči a obsluha zemědělských s...OBŽIVA a.s.Řidiči a obsluha zemědělských s...OBŽIVA a.s.Řidiči a obsluha zemědělských s...Zemědělské družstvo LibčanyŘidiči a obsluha zemědělských s...EXPO I, spol. s r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti COMPAG CZ s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost COMPAG CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: