Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Zdravotnictví a sociální péče / Zdravotní sestra
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Text inzerátu:

Pracoviště: Stupkova č.p. 952/18 Olomouc. První kontakt je možný POUZE emailem. Aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B. Práce v terénu s paliativními pacienty a rodinou. Zam. výhody: Stravenky, 5 týdnů dovolené.

Nástup:01.12.2020Plat od - do:28000 - 30000Pracoviště:OlomoucObor a Profese:Zdravotní sestraTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:Nejste sami - mobilní hospic, z.ú.Kontaktní osoba:Kateřina Bílková bilkova|nejstesami#euKontaktní adresa:Stupkova 952/18
77900 Olomouc
Nová Ulice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Všeobecné sestry bez specializa...FIT Dental, s.r.o.Staniční sestry (kromě sester v...Uherskohradišťská nemocnice a.s.Ostatní řídící pracovníci v obl...Charita Uherský BrodVšeobecné sestry se specializacíStomatologie Ambrožovi s.r.o.Všeobecné sestry bez specializa...AC Facility, s.r.o.Všeobecné sestry bez specializa...Rybka, poskytovatel sociálních ...Všeobecné sestry bez specializa...Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o.Všeobecné sestry bez specializa...Diakonie ČCE - středisko v Krab...Všeobecná sestra - eeg laboratořJOBSYSTEM s.r.o.Všeobecná sestra - pro domácí p...JOBSYSTEM s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Nejste sami - mobilní hospic, z.ú.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Nejste sami - mobilní hospic, z.ú. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: