Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Ekonomika a podnikové finance / Rozpočtář/kalkulant
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky - FINANČNÍ SPRÁVCE/-KYNĚ (Financial Controller)

Text inzerátu:

Náplň práce: kalkulace a sledování nákladů výrobního závodu v ČR; forecasting, budgeting nákladových středisek, podpora pro vedoucí středisek v holdingu a vyhodnocení plánu proti skutečnosti; sales reporting - práce v business inteligence, návrhy reportů, jejich vyhodnocení, reporting na sales managery; pravidelný i ad hoc reporting (týdenní, měsíční); přímá odpovědnost finančnímu manažerovi v ČR.

Požadavky: VŠ vzdělání ekonomického směru (ekonomický směr není podmínkou); min. 2 roky praxe na stejné pozici; dobré znalosti z oblasti podvojného účetnictví; pečlivost, spolehlivost, samostatnost; týmový hráč schopný sdílet informace, analyzovat je a předávat dál; Komunikativní znalost AJ.

Zaměstnavatel nabízí: práci v silné a prestižní společnosti holdingového uspořádání, vysokou podporu při zapracování, osobnostní a profesní rozvoj, práci v mezinárodním prostředí (PL, SK, DE, PT), dlouhodobou spolupráci, nástup možný ihned.

Nástup:03.06.2019Plat od - do:25000 - 33000Pracoviště:NáchodObor a Profese:Rozpočtář/kalkulantTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Vysokoškolské vzdělání - Bc.Zaměstnavatel:BATIST Medical a.s.Kontaktní osoba:Ivana Lukášová +420 491 413 315 ivana#lukasova|batist#comKontaktní adresa:Nerudova 309
549 41 Červený Kostelec
Červený Kostelec   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Rozpočtář/kaGrafton Recruitment s.r.o.Ostatní odborní pracovníci v ob...NADĚJEOstatní odborní pracovníci v ob...INGEMA, s.r.o.Cenový manažer s praxíGrafton Recruitment s.r.o.Ostatní odborní pracovníci v ob...Pfizer, spol. s. r. o.Ostatní odborní pracovníci v ob...Základní škola Dr. Miroslava Ty...Ostatní odborní pracovníci v ob...Základní škola T. G. Masaryka a...Ostatní odborní pracovníci v ob...Mamed s.r.o.Ostatní odborní pracovníci v ob...Toyoda Gosei Czech, s.r.o.Ostatní odborní pracovníci v ob...SENTR s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BATIST Medical a.s.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost BATIST Medical a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: