Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Ekonomika a podnikové finance / Mzdová účetní
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Odborní účetní mzdoví - mzdová/vý účetní

Text inzerátu:

První kontakt e-mailem.
Požadujeme praxe výhodou v oboru "výpočet mezd" a to minimálně 2 roky, s rozsahem výpočtu minimálně pro 100 a více zaměstnanců (ideálně v průmyslovém podniku). Ochotu vzdělávat se, pracovitost, schopnost samostatného zpracování mezd, dobrou znalost mzdové a daňové problematiky, vysokou pracovní morálku a schopnost pracovat v kolektivu.
Mzda 30 tis. + další motivační složky mzdy
Profesní životopis zasílejte na obchod@m-pro.cz.
Místo výkonu práce: Čebín 80 nebo Jeseník

Nástup:17.12.2018Plat od - do:30000 - 30000Pracoviště:Brno-venkovObor a Profese:Mzdová účetníTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:M - PRO spol. s r.o.Kontaktní osoba:obchod@m-pro.czKontaktní adresa: 80
664 23 Čebín
Čebín   
zobrazit mapu
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 8 podobných nabídek

Odborní účetní mzdoví - mzdová/...MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 6Odborní účetní mzdoví - mzdová ...Charita OtrokoviceMzdová účetní a vedení evidence...JOBSYSTEM s.r.o.Odborní účetní mzdoví - mzdová/...APM Automotive s.r.o.Mzdová účetníStřední škola automobilní a inf...Odborní účetní mzdoví - payroll...Honeywell, spol. s r.o.Odborní účetní mzdoví - sr. pay...Honeywell, spol. s r.o.Odborní účetní mzdoví - mzdová ...Poliklinika Prosek a.s.
 

Odpověď na inzerát

  Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.