Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Mechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Výrobci, mechanici a opraváři optických a fotografických přístrojů - ODBORNÝ PEDAGOG - JEMNÝ MECHANIK (OPTIK)

Text inzerátu:

vyučení v oboru, maturitní zkouška, praxe v oboru, doplňkové pedagogické studium

FKSP, stravování

Nástup:01.11.2018Plat od - do:22000 - 27000Pracoviště:TurnovObor a Profese:MechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizaceKontaktní osoba:Kristýna Špicarová +420 481 350 011 spicarova|ohsturnov#czKontaktní adresa:Alešova 1723
511 01 Turnov
Turnov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Výrobci, mechanici a opraváři m...ACTHERM,spol. s r.o.Výrobci, mechanici a opraváři o...Augenoptik Domažlice s.r.o.Výrobci a opraváři hudebních ná...Strunal Schönbach s.r.o.Výrobci a opraváři hudebních ná...Strunal Schönbach s.r.o.Výrobci, mechanici a opraváři m...Enaspol a.s.Výrobci a opraváři hudebních ná...Strunal Schönbach s.r.o.Výrobci, mechanici a opraváři p...Abrico group s.r.o.Ladiči hudebních nástrojů - děl...C. BECHSTEIN EUROPE s.r.o.Výrobci, mechanici a opraváři h...APPENHILL s.r.o.Výrobci, mechanici a opraváři h...APPENHILL s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: