Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Gastronomie a pohostinství / Kuchař
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Kuchařka, kuchař, pomocná síla v kuchyni

Text inzerátu:

Přijmeme kuchařku, kuchaře nebo pomocnou sílu v kuchyni do zavedené restaurace s bowlingem. Praxe výhodou. Zaměstnanecké výhody, práce v příjemném prostředí. Info na tel:775 527 365 nebo na mail luxorbowling@seznam.cz. Kyjov okres Hodonín.

Podmínky:

samostatnost

Bonusy:

práce v příjemném prostředí

Náplň práce:

příprava jídel poledního menu a následných minutek

Nabízíme / benefity:

zaměstnanecké výhody

Nástup:ihnedPracoviště:KyjovObor a Profese:Gastronomie a pohostinství - KuchařTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníZaměstnavatel:Luxor bowling s.r.o.Kontaktní osoba:Kycler +420775527365 luxorbowling|seznam#czKontaktní adresa:Komenského 608, 69701  Kyjov   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Pomocní kuchařiSaZ s.r.o.Kuchaři (kromě šéfkuchařů)SaZ s.r.o.Kuchaři (kromě šéfkuchařů)Petr SvobodaOstatní šéfkuchaři - kreativní ...Zdravé stravování s.r.o.Ostatní šéfkuchaři - hlavní kuc...Zdravé stravování s.r.o.Pomocní kuchaři - hlavní kuchař/kaZdravé stravování s.r.o.Kuchaři (kromě šéfkuchařů)Hana WágnerováKuchaři (kromě šéfkuchařů)Zaiko cz s.r.o.Kuchaři (kromě šéfkuchařů)Základní škola speciální, Prakt...Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - ku...JHREST spol. s r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Luxor bowling s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Luxor bowling s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: