Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Mechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Mechanik nákladních vozidel

Text inzerátu:

Máte šikovné ruce a hledáte stálou práci?

Přidejte se k naši úspěšné a expandující dopravní společnosti! JP Spedition & Transport zajišťuje bezpečnou přepravu zboží na místo určení a naším výsledkem práce je spokojený a šťastný zákazník. V našem vlastním servisu zajišťujeme 100% připravenost kamionů vyrazit k našim zákazníkům. V současné době hledáme šikovného člověka na pozici:

Mechanik nákladních vozidel
? Jste manuálně zručný a baví Vás servisní operace?
? Máte základní znalost nákladní techniky?
? Máte chuť přijímat nové výzvy a nebojíte se hledat řešení?
? Výhodou je vzdělání technického směru či praxe v oboru opravárenství.

Vaším hlavním úkolem bude realizace zakázek na servis a opravy nákladních vozidel a návěsů.

Nabízíme
Práci v profesionálním a přátelském kolektivu
Možnost odborného růstu

Nástup:neuvedenoPlat od - do:24000 - 24000Pracoviště:Kralupy n. VltavouObor a Profese:Řemeslné a manuální práce - MechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:JP Spedition & Transport s.r.o.Kontaktní osoba:Pavel Lyčka +420730157195 pavel#lycka|jpspedition#czKontaktní adresa:Vodárenská 732, 27801  Kralupy nad Vltavou   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Výrobci, mechanici a opraváři o...Augenoptik Domažlice s.r.o.Výrobci, mechanici a opraváři o...Obchodní akademie, Hotelová ško... mechanik údržby - prémie , 5 t...JOB LEADER CZECH s.r.o.Svářeč co2 mzda 77.000.-kč čistéhoBohemia Works, a.s.Ladiči hudebních nástrojů - děl...C. BECHSTEIN EUROPE s.r.o.Výrobci, mechanici a opraváři h...APPENHILL s.r.o.Práce v německuJohn Transport GroupVýrobci, mechanici a opraváři h...APPENHILL s.r.o.Výrobci, mechanici a opraváři hodinBENY, spol. s r.o.Manipulační dělníci ve výrobě -...HPF CleanCat s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JP Spedition & Transport s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost JP Spedition & Transport s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: