Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

PRACOVNÍK/-ICE CALL CENTRA
Dosud pracujete a hledáte změnu? Neváhejte se ozvat, pozveme Vás na pohovor a prohlídku pracovního místa. Uvidíte, že pracovat se dá v pohodovém týmu, na ranní směny s velkým mzdovým ohodnocením.
Náplň práce:
- Poskytování služeb zákazníkům
- Jednoduchá práce na PC
- jednoduchý telemarketing
Požadujeme:
- dobré komunikační schopnosti
- schopnost učit se novým věcem
- schopnost pracovat v týmu
- zodpovědný přístup k práci a samostatnost
Co nabízíme:
- HPP (po domluvě lze sjednat DPP, DPČ)
- možnost vyplácení denní zálohové mzdy
- Práce vhodná i pro absolventy a matky s malými dětmi
- Atraktivní práci v kanceláři
- Zvláštní prémie, bonusy, odměny
- Možnost zkrácené pracovní doby
- zajímavý finanční bonus za 100% docházku
- zajímavé motivační soutěže
HLÁSIT SE: Ilona Egydyová, tel.: 703 60 93 92 (8 - 16:30hod.). Vždy je potřeba zaslat Váš životopis na e-mail: info@avacall.cz, osobně po telefonické domluvě + zaslat životopis
K OSOBNÍMU JEDNÁNÍ ŽIVOTOPIS S SEBOU!

Plat od:
21 300 - 42 000 Kč
Pracoviště:
Most
Nástup:
20.05.2024
Obor a Profese:
Recepční
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ilona Egydyová
703 60 93 92
info|avacall#cz

Prohlédnuté pracovní nabídky

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

od 19 500 KčPraha-východ Runja agri s.r.o.

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

19 500 - 23 500 KčChomutov Luxes eu s.r.o.

Ostatní úředníci jinde neuvedení

25 280 - 58 000 KčPardubice Statutární město pardubice

Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

11 812 - 14 000 KčPlzeň-sever Profiscan s.r.o.

Účetní všeobecní

32 000 - 35 000 KčOlomouc Regret cz s.r.o.

Články ze světa práce

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí

Komunikace s nadřízeným může být někdy náročná, zejména pokud mu potřebujete sdělit, že vám něco vadí. Promyslete si proto dobře, zda je vaše výtka věcná a jednejte. Vědět, jak sdělit svému šéfovi, že vám něco vadí patří ke klíčovým dovednostem ve vašem profesním životě.

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?

První den v nové práci? Připravte se na něj.

Na pohovoru jste váleli a vybrali právě vás, gratulujeme! Nyní jsou před vámi první dny na novém pracovišti. Bude to pravděpodobně náročný proces, než si na vše zvyknete, můžete mít i obavy, ale to vše je normální a brzy budete na novém pracovišti jako ryba ve vodě.