Odborní účetní všeobecní

1. kontakt E-MAILEM: kariera@bewit.love

Nabízíme novému spolupracovníkovi spolupráci na HPP na pozici Účetní se zaměřením na majetek. Rádi mezi nás přivítáme zkušeného a pozitivně smýšlejícího člena týmu, kterého oslovuje práce v úspěšné firmě s kvalitními výrobky. Působíme v oblasti zdravého životního stylu, naše činnost pomáhá mnoha lidem, dynamicky rosteme (v roce 2023 o více, než 60%) a dynamicky expandujeme na nové trhy. Hledáme do týmu kolegu/kolegyni s praktickými zkušenosti v oblasti účetnictví.

Náplň práce:
- odpovědnost za evidenci veškerého majetku
- účtování příchozích a odchozích investičních faktur
- správa a inventarizace majetku společnosti
- komplexní správa pokladny včetně účtování
- analýzy a reportování pro interní účely
- archivace potřebné dokumentace

Nabízíme:
- práci na HPP na dobu určitou
- získáš nadstandardní motivující finanční ohodnocení
- budeš pracovat v příjemném pracovním prostředí a přátelském kolektivu
- firemní notebook a telefon
- pocítíš, že pojmy jako služba a poslání nejsou fráze

Možný nástup: 1.6.2024, popřípadě dohodou.

Ideální kandidát na tuto pozici by měl splňovat tyto požadavky:
- minimálně 5 let zkušeností s prací na obdobné pozici, upřednostňujeme praxi ve výrobním sektoru
- SŠ/VŠ (vzdělání ekonomického směru výhodou)
- aktivní znalost účetních předpisů
- orientace v účetních výkazech
- schopnost strategického a analytického myšlení
- znalost anglického jazyka výhodou (nikoliv podmínkou)
- chuť učit se a zvyšovat svou odbornost
- znalost práce v IS Helios výhodou
- spolehlivost, samostatnost, ale i týmová práce

Kdo jsme?
Jsme česká výrobní firma sídlící v Ostravě, která rychle expanduje do všech evropských zemí a má své zákazníky i v zámoří.

Vyrábíme a dodáváme esenciální oleje certifikované terapeutické kvality (CTEO®), doplňky výživy, přírodní kosmetiku, superpotraviny, přírodní ekodrogerii, Bio potraviny, parfémy a další výrobky. Z některých pohledů jsme se ve svém oboru zařadili mezi světovou špičku. Jsme fandové zdravého životního stylu a máme radost z toho, že intenzivně rosteme. Rozhodli jsme se, že v našich výrobcích nechceme chemické syntetické látky. Téměř všechny naše výrobky jsou veganské (dva jsou vegetariánské - obsahují včelí pyl a propolis). Jsme nadšení, že náš výrobek Prawtein Carbon Elixir získal na mezinárodní konferenci terapeutů zlatou medaili.

V Ostravě v našich čtyřech výrobních, skladovacích a administrativních provozech o ploše cca 12 000 m2 s týmem cca 150 spolupracovníků vše vyrábíme, testujeme, skladujeme a dodáváme našim zákazníkům. Naší chloubou je naše vývojové oddělení a vlastní špičková laboratoř.

Zakládáme si na firemní kultuře, která vychází z etiky, pravdivosti, profesionality a respektu k osobní volbě jednotlivce. Vážíme si toho, že zájem o práci v Bewit je velký. Rádi v našem týmu přivítáme kolegy, kteří mají zájem v našem týmu rozvíjet své znalosti, schopnosti a talenty a chtějí se podílet se na naplňování vize Bewit. Pomáhat druhým a spoluvytváře

Plat od:
30 000 - 35 000 Kč
Pracoviště:
Ostrava
Nástup:
01.06.2024
Obor a Profese:
Účetní
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Bc. Sandra Gregorová
737 718 769
kariera|bewit#love