Řidiči vysokozdvižných vozíků

Kontakt: telefonicky od 7-13 hodin Po-Pá, emailem
Požadujeme:
- SŠ vzdělání s výučním listem (technický obor výhodou)
- manuální zručnost
- chuť do práce

Náplň práce:
- provádí fyzický příjem zboží na sklad (hotové výroby HV a obchodní zboží OZ) a kontroluje převodku/vypisuje příjemku.
- provádí zaskladnění zboží na předem určené skladové pozice
- na základě balícího listu připravuje zboží k výdeji
- kontroluje vydávané zboží - počet + kvalita
- označuje danou zakázku
- složené palety zabaluje do folie
- připravené zboží nakládá na přepravní prostředek - kamion, vozík, vagon
- provádí výdej/příjem zboží na základě žádosti pro Úřad kvality či reklamace
- účastní se inventur
- uklízí sklad

Pracovní doba: 6-14 hod.
Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
Výhody: měsíční motivační příspěvky až do 25% výše mzdy, příspěvek na životní připojištění až 16 800 Kč/rok nebo příspěvek na cafeterii až 14 112 Kč/rok, příspěvek pro zaměstnance na rekreace až 2 500 Kč/rok, příspěvek pro děti zaměstnanců na letní rekreace 1 800 Kč/rok nebo lyžařské kurzy 1 400 Kč/rok, příspěvky na kulturní akce 500 Kč/rok, příspěvky na sportovní aktivity, zapůjčování rekreačních potřeb, příspěvky na regeneraci pracovních sil 500 Kč/rok, příspěvky při pracovním a životním jubileu, zvýhodněné mobilní tarify

Plat od:
23 000 - 25 000 Kč
Pracoviště:
Šumperk
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Řidič vysokozdvižného vozíku
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Ing. Pavla Horká
583318464
Pavla#Horka|swisspearl#com