Strojírenští technici technologové, normovači

První kontakt:
Vild Jan, tel.: 724 106 901, Po - Pá 9 - 16 hod
e-mail: jan.vild@klaro.cz
osobně: Velké Chvalovice 187, Pečky, Po - Pá 9 - 15 hod.

Požadujeme:
Vzdělání střední odborné technického zaměření, znalost práce s CAD softwarem výhodou, samostatnost, technické myšlení, zodpovědnost.

Náplň práce:
Zavádění nových technologických postupů, implementace nových technologií, vývoj nových produktů, kontrola jakosti.

Zaměstnanecké výhody:
Náborový příspěvek až 30.000 Kč.
5 týdnů dovolené, jednosměnný provoz, pracovní doba po - pá, příspěvek na stravování, po zapracování navýšení mzdy, příspěvek na dopravu, zázemí stabilní české rodinné firmy.

Plat od:
30 000 Kč
Pracoviště:
Kolín
Nástup:
22.04.2024
Obor a Profese:
Plánovač výroby
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Jan Vild
724 106 901
jan#vild|klaro#cz