Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení

Základní charakteristika pracovní činnosti:
Budete součástí týmů techniků, kteří zabezpečují provoz klíčových systémů a aplikací při řízení výroby
Popis pozice, povinnosti a zodpovědnosti:
- Příprava a řízení projektů, vyřizování výběrových řízení, poptávek, objednávek, nabídek a reklamací; Udržování a úprava interní dokumentace (CAD); Zajištění chodu, správa a údržba řídicích systémů výroby ; Plánování rozvoje; Monitoring, zálohování a řešení technických problémů.; Po zapracování zajišťování pohotovostní služby
Požadavky:
- Orientace v technologiích řídících systémů, měření a regulace a SCADA/HMI (SIEMENS nebo EMERSON /Fanuc/ výhodou)
- SŠ / VŠ technického směru
- Způsobilost dle NV č. 194/2022 Sb (dříve dle vyhlášky 1978/50)
- ŘP sk. B
- Komunikativnost, schopnost samostatné práce a vedení projektů
- Základní znalosti IT (servery, databáze, sítě)
Nabízíme:
- Možnost specializace a profesního vzdělávání a dalšího i finančního růstu
- Práci se špičkovou technologií
- Pestrou paletu pracovních činností
- Pružnou pracovní dobu
- Práci v dynamickém kolektivu s přátelskou atmosférou
- Přístup k různorodým moderním technologiím
- Benefity: stravenky, telefon, vzdělávání, 5 týdnů dovolené, Flexipasy
- Příspěvek k důchodovému spoření, pololetní odměny
- Životní a úrazové pojištění
Své životopisy a motivační dopisy, prosím zasílejte do 15.5.2024 p. Kateřině Filipové, Teplárna České Budějovice, a.s., Novohradská 32, 370 01 České Budějovice, telefon: 389 003 320, e-mail: filipova@teplarna-cb.cz

Plat od:
60 000 Kč
Pracoviště:
České Budějovice
Nástup:
17.04.2024
Obor a Profese:
Technik v energetice
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Kateřina Filipová
389 003 320
filipova|teplarna-cb#cz