Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)

Nabídka pracovního místa - vychovatelka školní družiny v 17. základní škole a mateřské škole Plzeň, Malická 1, příspěvková organizace



17. základní škola a mateřská škola Plzeň, Malická 1, příspěvková organizace přijme od 1. 9. 2024 pracovníka/ci na pozici vychovatelky školní družiny. Platová třída 8 - 9, platový stupeň dle praxe.

Úvazek 1,0 (vychovatelka ŠD).

V případě zájmu o pracovní pozici, napište Váš stručný životopis a žádost o pracovní místo do pondělí 6. 5. 2024 do 8,00 hod. na e-mail: skola@zs17.plzen-edu.cz nebo poštou na adresu: 17. základní škola a mateřská škola Plzeň, Malická 1, příspěvková organizace, Malická 1, 301 00 Plzeň (info o škole: www.zs17.plzen-edu.cz).

Na případný následný pohovor budete pozváni telefonicky dne 7. 5. 2024, vlastní pohovor proběhne ve čtvrtek 9. 5. a v pátek 10. 5. 2024.

Plat od:
25 040 - 36 130 Kč
Pracoviště:
Plzeň
Typ úvazku:
Plný úvazek
Nástup:
01.09.2024
Obor a Profese:
Lektor/instruktor
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Zaměstnavatel:
Kontaktní osoba:
Ludmila Bočanová
378 028 511
skola|zs17#plzen-edu#cz







Články ze světa práce


Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?
Práce na vlastní pěst, být v podstatě nezávislým profíkem, získává ve světě stále větší popularitu, ale není vhodná pro každého. V tomto článku se podíváme jaké jsou výhody a nevýhody freelancingu. Je to pro vás to pravé ořechové?

Time management a jak efektivně využívat svůj čas

Time management a jak efektivně využívat svůj čas
Dnešní doba nabízí nekonečné možnosti, ale často také přináší přetížení a nedostatek času. Správný time management je klíčovým prvkem pro efektivní rozložení času v každodenním životě. Veškeré úkoly, závazky a cíle můžeme lépe zvládnout, pokud se naučíme efektivně využívat svůj čas. Nabízíme pár tipů, jak toho dosáhnout.

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?
Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?