Vedoucí odboru transferu znalostí a řízení projektů

Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka se zaměřuje na výzkum stavu, užívání a změn vodních ekosystémů a jejich vazeb v krajině, hospodaření s odpady a obaly.

Odbor transferu znalostí a řízení projektů VÚV TGM, v. v. i., pracoviště Praha hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: Vedoucí odboru transferu znalostí a řízení projektů.

Více informací o společnosti naleznete na www.vuv.cz.

Místo práce: Praha 6

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete, prosím, prostřednictvím e-mailu svůj strukturovaný životopis a krátký motivační dopis na níže uvedený kontakt: kariera@vuv.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 17. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Plat od:
45 000 - 50 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Plný úvazek
Podmínky:

• ukončené vysokoškolské vzdělání
• počítačové dovednosti (MS Office)
• samostatnost, spolehlivost a analytické schopnosti
• velmi dobré organizační schopnosti, schopnost komunikovat a pracovat s lidmi
• ochotu učit se novým věcem a aktivně zlepšovat procesy
• znalost anglického jazyka na komunikační úrovni

Výhodou:
• znalosti z ekonomiky, administrativy a řízení projektů, zkušenosti v oblasti vědy a výzkumu či uživatelská znalost sytému QI

Náplň práce:

• řídí svůj odbor
• řídí administraci všech fází projektů
• koordinuje a řídí ukládání dat o projektech do interních a externích IS
• řídí podporu přípravy projektů předkládaných do grantových výzev
• komunikuje se zadavateli a řešiteli projektů
• kontroluje a řídí ekonomiku projektů
• řídí správu výsledků projektů
• koordinuje a řídí přípravu smluv, dodatků a příloh ke smlouvám
• řídí vyhledávání nových příležitostí rozvoje
• řídí vyhledávání příležitostí pro transfer výsledků výzkumu do praxe
• poskytuje podporu při hledání a přípravě nadnárodních příležitostí
• řídí spolupráci při externích auditech

Nabízíme / benefity:

• zajímavou a různorodou náplň práce v přátelském kolektivu
• odpovídající mzdové ohodnocení
• možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání (jazykové a odborné kurzy)
• 5 týdnů dovolené
• pružnou pracovní dobu
• příspěvek na stravování
• příspěvek na penzijní připojištění

Mzdové ohodnocení 45 000 - 50 000 Kč/měsíc.

Nástup:
ihned / dle dohody
Obor a Profese:
Ekonomika a podnikové finance - Project Manager
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
Eva Grundová
+420224819391
egrundova|jobsystem#cz

Články ze světa práce

Základní práva zaměstnanců: Co byste měli vědět

Práva zaměstnanců jsou základním stavebním kamenem každého fungujícího pracovního vztahu. Znát svá práva na pracovišti je klíčem pro zajištění férových pracovních podmínek a ochrany před potenciální diskriminací či zneužíváním ze strany zaměstnavatele. V tomto článku se podíváme na několik základní oblastí práv zaměstnanců, kterým by měl každý pracující dobře rozumět.

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí

Komunikace s nadřízeným může být někdy náročná, zejména pokud mu potřebujete sdělit, že vám něco vadí. Promyslete si proto dobře, zda je vaše výtka věcná a jednejte. Vědět, jak sdělit svému šéfovi, že vám něco vadí patří ke klíčovým dovednostem ve vašem profesním životě.

Soft skills nad hard skills nebo snad nad zlato?

Určité schopnosti vycházející z vašich osobnostních předpokladů, jako empatie, kreativita, rozhodnost, odolnost vůči stresu, schopnost přizpůsobit se, spolupracovat s ostatními, ale také vaše osobní návyky na pracovišti jsou nazývány soft skills (měkké dovednosti). Proč jsou právě tyto dovednosti v poslední době pro zaměstnavatele tak důležité a jak je lze prokázat během pohovoru?