Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností

Náplň práce:
- práce na PC - základní znalost programů Excel, Word
- kontrola výkonu činností strážní služby
- zabezpečení převzetí nových objektů ostrahy
- kontrola organizace školení strážných a jejich účast na školení
- porady na vedení společnosti
- přímá pomoc při vyplňování výkazů práce
- pracovní činnost z hlavní části v terénu na přidělených objektech ostrahy
- zabezpečení pracovních a školících podmínek pro zaměstnance na přidělených střediscích

Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání
- spolehlivost a flexibilitu
- certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou
- praxe v oboru bezpečnostních služeb výhodou
- vhodné i pro OZP, OZZ
- výpis z rejstříku trestů
- řid. průkaz B a aktivní řidič

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování
- zázemí stabilní firmy
- možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E
- služební vozidlo, notebook a telefon
- mzdové ohodnocení 25 000 Kč + odměna za činnost 0 - 15 000 Kč (dle kvalifikace, zkušeností a výsledků)
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem a telefonicky Po - Pá 8 - 14 hodin

Plat od:
25 000 - 40 000 Kč
Pracoviště:
Litoměřice
Nástup:
16.04.2024
Obor a Profese:
Vedoucí odboru/oddělení
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro občany se ZPS
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Jiří Vašátko
477 070 025
prace|oko69#cz