Elektromechanici

Kontakt: e-mail: inbox@altechservis.cz

Náplň práce: - servis systémů přímo u zákazníka - výstavba slaboproudých systémů - cestování za zákazníky z místa bydliště nebo z kanceláře firmy Požadavky:
Odbornost: Elektrikář (slaboproud, elektronika), mechanik, znalost IT výhodou Podmínkou: ŘP skupiny B, ochota cestovat po celé ČR, TRESTNÍ BEZÚHONNOST, výborná čeština, AJ výhodou, samostatnost, iniciativa, zájem o nové technologie, zájem o dlouhodobé zaměstnání, komunikativní a reprezentativní typ, chuť učit se nové věci a nové technologie

Práce na HPP/ŽL, plat v závislosti na praxi a zkušenostech, férový a přátelský přístup, jistý příjem a zázemí stabilní společnosti, firemní školení, odborná školení u dodavatelů, možnost seberealizace, firemní vozidlo, firemní mobil, kafetérie, možnost si napracovat hodiny, možnost zahraničních služebních cest, práce po celé ČR.

Plat od:
35 000 - 50 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
15.04.2024
Obor a Profese:
Elektromechanik
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Tomáš Mikšan
inbox|altechservis#cz