Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky

Nástup možný IHNED.
Náplň práce: zpracování účetnictví několika účetních jednotek, spolupráce při zpracování účetní závěrky, spolupráce při vedení projektů od ÚP (např. projekt Záruky pro mladé, …), spolupráce při vedení projektů z Evropské unie (dotace na vzdělávání), zařizování akreditace školení pro lékaře, další administrativní činnosti
Požadujeme: SŠ vzdělání ekonomického směru, práce v účetním programu Pohoda - výhodou, ne podmínkou, praxe na pozici účetní 2 roky - výhodou, ne podmínkou, pečlivost, spolehlivost, pracovitost, loajalitu)
Pozice vhodná i pro absolventy.
Nabízíme: práci na plný úvazek, zázemí kvalitní značky, přátelský tým, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího odborného růstu, firemní benefity.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (07:00 - 15:30).

Plat od:
30 000 - 35 000 Kč
Pracoviště:
Pardubice
Nástup:
22.04.2024
Obor a Profese:
Účetní
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Ing. Denisa Holomková
464 007 803
holomkova|oftex#cz