Ostatní inženýři v oblasti elektronických komunikací (včetně radiokomunikací)

Upřesňující údaje:
Český telekomunikační úřad podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek i žadatelů.
Náplň práce:
o Koordinace a usměrňování výkonu dozoru nebo kontroly elektronických komunikací v celostátním měřítku.
oZajišťování výkonu kontroly rádiového spektra. Koordinace a sjednocování postupů orgánů kontroly rádiového spektra pří výkonu státní správy s celostátní působností.
oVýkon komplexních systémových činností včetně výkonu odborných a specializovaných
činností v oblasti kontroly a měření rádiového spektra.
oPřijímání veškerých provozně-technických opatření při kontrole a monitorování rádiového spektra a koordinace odborných prací v rámci měření a vyhodnocování využití a obsazenosti rádiového spektra.
oRozhodovací činnost včetně provádění samostatných úkonů dle kontrolního a správního řádu.
oSamostatné provádění náročných ucelených technických prací nebo zajišťování dílčíchodborných technických agend.
oSamostatná činnost na el. sdělovacím zařízení se silovými prvky nn.
oŘízení motorového vozidla při výkonu funkce.
oSpolupráce a koordinace výkonu kontroly rádiového spektra s ostatními orgány státní správy.

Požadavky:
o VŠ vzdělání v bakalářském studijním programu technického směru se zaměřením na elektrotechniku
o řidičský průkaz skupiny B
o zodpovědnost, preciznost, schopnost týmové spolupráce
o samostatné řešení zadaných úkolů

Zaměstnanecké výhody:
o služební poměr na dobu neurčitou
o možnost dalšího odborného vzdělávání
o 5 týdnu dovolené
o plný úvazek
o zaměstnanecké výhody (stravenkový paušál, příspěvek z FKSP, Multisport karta)
o platové zařazení do 12. platové třídy
o nástup možný 20. květen 2024
Přihláška a více informací:
www.ctu.cz (volná místa)
Výběrové řízení na služební místo rady / odborného rady v odboru kontroly služeb a monitorování rádiového spektra, v oddělení monitorování rádiového spektra Tehov | Český telekomunikační úřad (gov.cz)

Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotevírat" a slovy "Výběrové řízení na služební místo rady / odborného rady v odboru kontrola služeb a monitorování rádiového spektra, v oddělení monitorování rádiového spektra Tehov (SM295)".
Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo podané ve lhůtě do 6. května 2024.

Plat od:
27 650 - 40 740 Kč
Pracoviště:
Praha-východ
Typ úvazku:
Práce na ŽL
Nástup:
20.05.2024
Obor a Profese:
Elektroinženýr
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Bc.
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Charbuský
224 004 612
charbuskym|ctu#cz

Články ze světa práce

Návrat do práce po mateřské/rodičovské dovolené

Taky je vám lehce mdlo při představě všech změn, které jsou s návratem do práce spojené? Je vůbec možné se připravit tak, aby vše proběhlo hladce? Přichází období transformace, které je výzvou pro celou rodinu. Přečtěte si naše tipy, které Vám mohou návrat do práce zjednodušit.

Co prozradí řeč těla při hovoru?

Řeč těla je univerzálním jazykem, který o vás dokáže prozradit někdy více než slova a tím ovlivnit průběh celého rozhovoru. Při pohovoru myslete na to, co vaše tělo vysílá za signály. Neverbální projev o vás prozradí mnohé a zároveň díky němu můžete číst z řeči těla personalisty naproti vám.

Home office se stává stále populárnějším!

Práce z domova je od dob koronavirové epidemie stále populárnější. Většina firem, která tzv. home office zavedla, jej ponechala alespoň v určité míře dodnes. Jaké jsou její výhody a nevýhody? Dle průzkumů Ministerstva práce a sociálních věcí, které se dotazovalo především na výhody, limity a celkovou spokojenost zaměstnanců a vedoucích pracovníků, převážná většina dotázaných hodnotí práci z domova pozitivně. Jaká přesně přináší pozitiva/negativa?