Specialista produktových dat

Vaše náplň práce
  • získávání a ověřování produktových dat z databází, od dodavatelů, od výrobců, …
  • tvorba, správa a distribuce produktových obsahů pro velkoodběratele (produktové popisy)
  • zadávání a aktualizace dat v informačních systémech
  • aktualizace produktových dat pro e-shop a velkoobchodní partnery
  • komunikace s ostatními členy týmu a velkoodběrateli ohledně požadavků na data produktů

Váš profil
  • alespoň 1 rok praxe na obdobné obchodní, marketingové či ekonomické pozici
  • znalost práce na PC, nadprůměrná znalost MS Excel
  • základní znalost anglického jazyka
  • SŠ vzdělání s maturitou (marketing, obchod, ekonomika, IT nebo příbuzný obor)
  • důkladnost a pečlivost při práci s daty, orientace na detail
  • samostatnost i týmovost, zodpovědnost, komunikační a prezentační dovednost
  • výhodou zkušenosti s grafickými programy AI, Corel
  • výhodou zkušenost s prodejní platformou Shopet

Naše nabídka
  • hlavní pracovní poměr u menší úspěšné firmy se silnou pozicí na trhu
  • osobní i profesní růst, ke mzdě i finanční bonusy
  • sehraný tým s přátelskou atmosférou, nadšení kolegové
  • zaškolení a podpora nejen ve zkušení době
  • občerstvení na pracovišti, stravenky
  • zázemí kanceláře přímo v Olomouci
  • flexibilní pracovní doba, občasný Home office
  • nástup možný dohodou

Pokud Vás pozice zaujala, ozvěte se nám zasláním životopisu s kontakty, ať se můžeme propojit a probrat detaily této role. Budeme se těšit.

Pracoviště:
Olomouc
Plný úvazek
Podmínky:

Bonusy:

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Administrativa, Administrativa: Vkládání dat do počítače
Min. vzdělání:
Nezáleží na vzdělání
Kontaktní osoba:
Markéta Burešová
m#buresova|trenkwalder#com