Kuchař / kuchařka a´la carte Restaurant Safari pivovar nebo kuchař / kuchařka hotových pokrmů Restaurant Lemur

Restaurant Safari pivovar, Restaurant Lemur

Působíme v úžasném pracovním prostředí v „Africkém“ Safari Parku Dvůr Králové. Jsme společnost, která více jak 25 let zaujímá místo na trhu v oblasti gastronomie. Nabízíme silné a stabilní zázemí s řadou benefitů.

Více informací o společnosti naleznete na www.safarigastro.cz nebo www.safaripivovar.cz.

Místo práce: Dvůr Králové nad Labem

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jmajzlik@safarigastro.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 775 851 119 - Jan Majzlík.

Plat od:
40 000 - 50 000 Kč
Pracoviště:
okres Trutnov
Plný úvazek
Podmínky:

• gastronomické vzdělání, nebo přiměřená zkušenost v oboru je samozřejmě výhodou
• zájem, který oceníme jak finančně, tak individuálními benefity
• očekáváme profesionální a zodpovědný přístup
• flexibilní pracovní nasazení a týmovou spolupráci

Náplň práce:

• příprava hotových / minutkových jídel
• účast na cateringových akcích v areálu i ve firmách
• měsíční inventury
• skladování a kontrola zboží

Nabízíme / benefity:

  • Ubytování
  • • práci na HPP
    • zvýhodněné celodenní zaměstnanecké stravování
    • možnost ubytování v místě práce + wifi
    • příspěvek na dopravu/možnost parkování na centrálním parkovišti
    • sezónní motivační odměny
    • volnočasové aktivity (vstup do Safari parku pro rodinné příslušníky, permanentka na plavání)
    • sleva 10 % na konzumaci v Safari pivovaru
    • účast na firemních akcích
    • zvýhodněné firemní tarify na mobil

    Mzdové ohodnocení 40 000 - 50 000 Kč/měsíc.

Nástup:
ihned
Obor a Profese:
Gastronomie a pohostinství - Kuchař
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
Eva Grundová
+420224819391
egrundova|jobsystem#cz