Specialista zákaznického servisu s NJ a AJ (Brno)

Vaše náplň práce
  • potvrzení správnosti informací na zákaznických objednávkách
  • vystavování dodacích listů a reportů o dodávkách
  • sledování termínů doručení objednávek k zákazníkům
  • zpracování informací o vráceném zboží, řešení reklamací
  • manuální zadávání objednávek do systému, jejich potvrzení zákazníkům

Váš profil
  • plynulá znalost jazyka německého slovem i písmem (B2/C1)
  • komunikativní znalost jazyka anglického slovem i písmem (B2)
  • znalost MS Office (zejména Excel), výhodou IS SAP
  • proaktivní přístup, pozitivní myšlení, cit pro detail, týmovost
  • příjemné vystupování, organizační dovednosti
  • výhodou zkušenosti se zákaznickým servisem, z obchodního oddělení, …

Naše nabídka
  • čeká Vás zázemí mezinárodní výrobní společnosti na centru sdílených služeb
  • flexibilní pracovní doba s možností částečné práce z domova, zaškolení
  • můžete se těšit na 6 týdnů dovolené, firemní akce, školení i jazykové vzdělávání
  • dále nabízíme 13. plat, stravenky, příspěvek na sport/kulturu/volný čas (kafeterie)
  • hodit by se mohl i příspěvek na penzijní či životní pojištění nebo příspěvek na MHD
  • kanceláře u nás najdete v Brně, kde budete mít zázemí
  • nástup je možný dohodou

Těšíme se na Vaše reakce zasláním životopisu s kontakty, ať můžeme probrat detaily této role.

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.