Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

1. kontakt telefonicky v Po-Pá od 8:00 do 15:00 hodin, e-mailem, osobně v Po-Pá od 11:00 do 12:00 hodin. Tel.: 607 093 721, e-mail: kocurovas@vanek-ostrava.cz
Požadujeme: Zkušenosti s 3D měřením. Prosotorovou představivost, schopnost čtení výkresové dokumentace. Znalost měřidel a práce s měřidly. Znalost angličtiny výhodou. Samostatnost, pečlivost, schopnost rozhodovat se. Znalost práce na PC.

Náplň práce:
Provádění rozměrové a vizuální kontroly výrobků.
Obsluha 3D měřidích strojů - měření dílů.
Hodnocení a kontrola kvality na základě śouladu s výkresovou dokumentací.
Vystavování záznamů z kontrol a měřicích protokolů.
Výstupní kontrola.
Úzká spolupráce s technickým oddělením.

Nabízíme:
Perspektivní zaměstnání v české výrobní společnosti s tradicí
Práce na hlavní pracovní poměr
Pouze ranní směny.
Finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem
Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání

Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál, firemní akce, flexibilní pracovní dobu.

Nástup: dle domluvy.

Plat od:
35 000 - 40 000 Kč
Pracoviště:
Ostrava
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Kontrolor
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Sylva Kocurová
607 093 721
kocurovas|vanek-ostrava#cz