Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Náplň práce: " řízení služebního motorového vozidla na území ČR (nejčastější trasy: Český Krumlov - Praha, Český Krumlov - Kroměříž, Č. Krumlov - Č. Budějovice, okres Český Krumlov) " zástup údržbáře v době jeho nepřítomnosti: o drobné opravy v obou budovách zdejšího soudu a přilehlých prostorách, o obsluha plynových kotlů v budovách soudu (po zaškolení), udržování pořádku v prostorách kotelny, o udržovat pořádek v bezprostředním okolí budov soudu, o uklízet spadané listí, sekat trávu, odhrnovat sníh, v zimním období sypat chodníky a venkovní schodiště, o vynášet tříděný odpad, přistavovat popelnice ke svozu odpadu apod. " v době, kdy nejsou jízdy, podle požadavku vedoucích oddělení přenášet spisy a případně je zařazovat do spisovny, " na pokyn vedení soudu plnit další úkoly v rámci sjednaného druhu práce - řidič/údržbář. Požadujeme: " řidičské oprávnění skupiny B, " zkušenosti s řízením vozidla min. po dobu 5 let, " trestní a morální bezúhonnost, " spolehlivost, dochvilnost. Platové zařazení: 5. platová třída dle "Přílohy č. 1 k nařízení vlády č. 341/2017 Sb." ve znění pozdějších předpisů (23 510 Kč měsíčně) Zaměstnanecké výhody: " pět týdnů dovolené na zotavenou, " pět dnů indispozičního volna, " příspěvek na stravování, " příspěvek na produkt spoření na stáří (penzijní připojištění apod.), " možnost osobního příplatku po zapracování, možnost odměn.

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.


Podobné pracovní nabídky v regionu

Řidiči popelářských vozů

Český KrumlovSlužby města Český Krumlov s.r
od 35 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Český KrumlovODPADY - JIH, spol. s r.o.
36 500 - 41 500 Kč

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Český KrumlovKonibar Vejvoda s.r.o.
od 170 Kč

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Český KrumlovANTONI CZ s.r.o.
25 000 - 28 000 Kč

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Český KrumlovKanak s. r. o.
35 000 - 45 000 Kč
Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.



Podobné nabídky práce

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Kutná HoraČERNOHLÁVEK GROUP s.r.o.
od 40 000 Kč

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

TáborGolden Snack s.r.o.
od 29 800 Kč

Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají

HustopečeBORS Břeclav a.s.
30 000 - 40 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Kutná HoraJiří Šimánek a syn autodoprava
50 000 - 55 000 Kč

Články ze světa práce


Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?
Práce na vlastní pěst, být v podstatě nezávislým profíkem, získává ve světě stále větší popularitu, ale není vhodná pro každého. V tomto článku se podíváme jaké jsou výhody a nevýhody freelancingu. Je to pro vás to pravé ořechové?

Základní práva zaměstnanců: Co byste měli vědět

Základní práva zaměstnanců: Co byste měli vědět
Práva zaměstnanců jsou základním stavebním kamenem každého fungujícího pracovního vztahu. Znát svá práva na pracovišti je klíčem pro zajištění férových pracovních podmínek a ochrany před potenciální diskriminací či zneužíváním ze strany zaměstnavatele. V tomto článku se podíváme na několik základní oblastí práv zaměstnanců, kterým by měl každý pracující dobře rozumět.

Time management a jak efektivně využívat svůj čas

Time management a jak efektivně využívat svůj čas
Dnešní doba nabízí nekonečné možnosti, ale často také přináší přetížení a nedostatek času. Správný time management je klíčovým prvkem pro efektivní rozložení času v každodenním životě. Veškeré úkoly, závazky a cíle můžeme lépe zvládnout, pokud se naučíme efektivně využívat svůj čas. Nabízíme pár tipů, jak toho dosáhnout.