Řezníci a uzenáři

Máte rádi maso a umíte vzít za práci? Přidejte se do našeho týmu NOVÁK MASO - UZENINY s.r.o. na pozici Řezník/řeznice. Aktuálně sháníme posily do prodejny v Krupce (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu)
Náplň práce:
" Bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu
" Výroba polotovarů dle platných receptur společnosti
" Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
" Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
" Kontrola kvality, čerstvosti zboží
" Dodržování hygienických zásad
" Dodržování pravidel HACCP
" Komunikace a obsluha zákazníků
" Obsluha pokladny
Požadujeme:
" Odborné vyučení bez maturity v oboru řezník-uzenář
" Nebo praxi s bouráním a opracováním masa
" Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
" Zodpovědný přístup k práci
" Samostatnost, zručnost a pečlivost
Zaměstnanecké výhody:
" Práci ve stabilní české společnosti
" Práci na trvalý pracovní poměr nebo i brigádně
" Příspěvek na stravování ve mzdě
" Multisport kartu
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Odměnu za práci o víkendech a svátcích
" Výhodné zaměstnanecké nákupy masa
" Lázně
" Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků
" Odměna za výročí narozenin
" Zaškolení na prodejně

Plat od:
29 000 Kč