Všeobecní administrativní pracovníci

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: vedení pokladny, evidence majetku apod., nejedná se o účetnické práce
- Požadavky: praxe v oboru vítána, znalost práce na PC (word, excel), ochota učit se novým vecem, komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost
- Pracovní doba 20 hod./týden, PD Po-Pá dle dohody, částečná práce i na Home office možná
- Kontakt telefonicky Po-Pá, 9:00 - 15:00 hod. (paní Nátěstová, tel.: 605 957 859) příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: natestova.duko@seznam.cz.

Plat od:
10 650 - 12 000 Kč
Pracoviště:
Kroměříž
Typ úvazku:
Částečný úvazek
Nástup:
02.05.2024
Obor a Profese:
Administrativní pracovník
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Vhodné i pro občany se ZPS
ANO
Kontaktní osoba:
Květoslava Nátěstová
605 957 859
natestova#duko|seznam#cz