Řezníci a uzenáři

Máte rádi maso a umíte vzít za práci? Přidejte se do našeho týmu NOVÁK MASO - UZENINY s.r.o. na pozici Řezník/řeznice. Aktuálně sháníme posily do prodejny v Liberci (prodejna se nachází v objektu OC LBC)
Náplň práce:
- Bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu
- Výroba polotovarů dle platných receptur společnosti
- Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
- Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
- Kontrola kvality, čerstvosti zboží
- Dodržování hygienických zásad
- Dodržování pravidel HACCP
- Komunikace a obsluha zákazníků
- Obsluha pokladny
Požadujeme:
- Odborné vyučení bez maturity v oboru řezník-uzenář
- Nebo praxi s bouráním a opracováním masa
- Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
- Zodpovědný přístup k práci
- Samostatnost, zručnost a pečlivost
- Zdravotní průkaz
Zaměstnanecké výhody.
- Práci ve stabilní české společnosti
- Práci na trvalý pracovní poměr nebo i brigádně
- Příspěvek na stravování ve mzdě
- Multisport kartu
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Odměnu za práci o víkendech a svátcích
- Výhodné zaměstnanecké nákupy masa
- Lázně
- Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků
- Odměna za výročí narozenin
- Zaškolení na prodejně
Hlásit se e-mailem, telefonicky v době od 8:00 do 18:00 nebo osobně na adrese Fügnerova 667/7, 460 01 Liberec-Perštýn.

Plat od:
30 000 Kč
Pracoviště:
Liberec
Nástup:
11.04.2024
Obor a Profese:
Řezník/uzenář
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Bc. Markéta Sokolová
702 233 169
prace|novak-mu#cz