Číšníci a servírky

Jedná se o práci v Kongresovém centru Hotel Tři Věžičky.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Obsluha firemních akcí - coffee breaky, rauty, bufety, večírky
- Pracovní doba – dle objednaných akcí. Někdy více dní v práci, někdy méně, ale v celkovém průměru méně strávených hodin v práci než při práci krátký/dlouhý týden

NABÍZÍME:
Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
Personální stravování - zdarma
O letních prázdninách více volna (nejsou firemní akce)
Od Štědrého dne až do nového roku - celozávodní dovolená

POŽADUJEME:
Vyučení nebo praxe v oboru
Velmi dobré komunikativní a organizační schopnosti
Zodpovědný přístup, samostatnost, spolehlivost, pečlivost a vstřícnost
Řidičský průkaz B a auto výhodou

V případě zájmu, zašlete Váš životopis na prace@trivezicky.cz.

Další informace na https://www.trivezicky.cz/kariera/

Plat od:
30 500 - 43 000 Kč
Pracoviště:
Jihlava
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Číšník/servírka
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Kamila Frühaufová
736 626 133
k#fruhaufova|trivezicky#cz