Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na vrtání

Požadavky:
vzdělání se zaměřením na strojírenství, SOU, SŠ
praxe na obdobné pozici výhodou
čtení výkresové dokumentace
znalost měřidel a práce s nimi
znalost nástrojů a materiálů
manuální zručnost
odpovědný přístup k práci
ochota učit se novým věcem

Náplň práce:
obsluha radiální vrtačky, obsluha stojanové vrtačky
kontrola obráběných dílů

Nabízíme:
odpovídající platové ohodnocení
měsíční odměny
možnost práce přesčas
jednosměnný provoz
závodní stravování, příspěvek až téměř 100%
zaměstnanecké benefity (doporuč a profituj) a další

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na adresu prace@zps-mechanika. cz

Plat od:
180 Kč
Pracoviště:
Zlín
Nástup:
08.04.2024
Obor a Profese:
Obráběč kovů
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Ing. Renáta Dudrová
577533585
rdudrova|zps-mechanika#cz