Řídící pracovníci v oblasti marketingu

Pracovní náplň:
- tvorba a realizace marketingové a komunikační strategie JU
- koordinace spolupráce s hromadnými sdělovacími prostředky a zpravodajskými agenturami
- organizace tiskových konferencí
- tvorba tiskových zpráv
- příprava a koordinace kulturních, společenských a sportovních aktivit JU
Požadujeme
- středoškolské vzdělání
- prokazatelné zkušenosti v oblasti marketingu, komunikace, PR nebo médií
- přehled a praxe v oblasti marketingu
- samostatnost, zodpovědnost, komplexní myšlení, manažerské schopnosti
- zkušenosti se správou webových stránek a profilů na sociálních sítích
- výborné prezentační, komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti
- velmi dobrá znalost AJ, znalost dalšího jazyka výhodou
- velmi dobrá znalost MS Office
- řidičský průkaz sk. B
Nabízíme
- zajímavou práci s možností profesního rozvoje
- perspektivu zaměstnání
- zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu (www.jcu.cz).
Nástup: 1. 6. 2024 nebo dle dohody
Pracovní úvazek: plný (40 h/týdně)
Pracovní poměr: na dobu určitou 1 rok s šestiměsíční zkušební dobou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Mzda: dle Mzdového předpisu JU
Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis s označením
„Vedoucí marketingu“ zašlete na e-mail: personalni@jcu.cz do 30. 4. 2024.
Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.
Výběrové řízení může být kdykoli v jeho průběhu zrušeno a žádný z uchazečů nemusí být přijat do pracovního poměru.

Plat od:
50 000 - 60 000 Kč
Pracoviště:
České Budějovice
Nástup:
01.06.2024
Obor a Profese:
Marketingový ředitel/manažer
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Personální oddělení
personalni|jcu#cz