Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

MÍSTO VHODNÉ PRO OZZ a OZP s inval. 2. stupně

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Zábořská 93, Záboří, 539 44 Proseč
ERGOTEP, družstva invalidů. Jsme sociální integrační podnik, který pomáhá osobám se zdravotním postižením s integrací na chráněný trh práce. Pro OZP zajišťujeme vysokou kvalitu pracovního prostředí a nabízíme variabilní pracovní pozice.
Naše call centrum v Proseči hledá nové tváře pro nový projekt.
Práce je vyhrazena pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo postižením.
NÁPLŇ PRÁCE:
telefonická komunikace v českém a anglickém jazyce bude vaše každodenní činnost
klientský servis pro naše stálé a nové zákazníky, přijímání a zpracování jejich objednávky,
komunikace s obchodním oddělením a oddělením logistiky
zpracování základní administrativy spojené s hovory a požadavky zákazníků
poskytování telefonické podpory zákazníkům
POŽADAVKY:
telefonické a komunikativní dovednosti na vyšší úrovni znalost anglického jazyka úroveň B2
znalost práce na počítači
odpovědnost a časovou flexibilitu
příjemné vystupování
psychickou odolnost a samostatnost
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
hlavní pracovní poměr
zkrácený úvazek je pro nás samozřejmostí
možnost práce z domova
pečlivě vás zaučíme a proškolíme v nabízených produktech
sleva na produkty prodávané v ERGOTEPU (např. zboží zn. TESCOMA, zn. VILEDA…)
rodinné prostředí

Doplňující informace
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: zkrácený 6 hodin denně
Nástup: 1. 6. 2024
První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle PO- PÁ 6:00 - 14:30 hod, nebo na e-mailové adrese.

Plat od:
16 900 - 18 900 Kč
Pracoviště:
Chrudim
Typ úvazku:
Částečný úvazek
Nástup:
01.06.2024
Obor a Profese:
Recepční
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Jitka Teplá
469 660 912
tepla#j|ergotep#cz