kuchař/kuchařka

Vojenské lesy a statky ČR, s. p. divize Horní Planá Resort Olšina nabízí pozici kuchaře/kuchařky.

Pracoviště:
Praha, Jihočeský kraj
Typ úvazku:
Plný úvazek
Podmínky:

• zodpovědný přístup a seriózní jednání,
• profesionální a vstřícné vystupování při komunikaci s dodavateli,
• praxe v oboru,
• aktivní přístup ke svěřeným úkolům, ochotu učit se novým věcem,
• občanskou a trestní bezúhonnost doloženou výpisem z rejstříku trestů,
• zaměření na hotelový provoz výhodou

Cizí jazyk:

Anglicky, Česky

Náplň práce:

Obsah práce:
• Zajištění chodu kuchyně,
• práce v restauračním systému,
• objednávky, normování, vytváření jídelního lístku,
• komunikace s ostatním personálem,
• denní směny, krátký dlouhý týden.

Nabízíme / benefity:

  • Dovolená navíc
  • Penzijní pojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Ubytování
  • Životní pojištění

Nástup:
dle dohody
Obor a Profese:
Gastronomie a pohostinství - Kuchař
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Zaměstnavatel:
Kontaktní osoba:
Anita Váchová
+420954009258
anita#vachova|vls#cz





Podobné nabídky práce

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

OtrokoviceCentury Company s.r.o.
od 21 500 Kč

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

TrutnovVojenská lázeňská a rekreační
od 22 000 Kč

Pomocní kuchaři

TáborDĚTSKÁ PSYCHIATRICKÁ NEMOCNICE
od 19 000 Kč

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

TáborDĚTSKÁ PSYCHIATRICKÁ NEMOCNICE
20 000 - 25 290 Kč

Pomocní kuchaři

KlatovyZákladní škola Klatovy, Čapkov
od 20 000 Kč

Pomocní kuchaři

TřinecZákladní škola a mateřská škol
od 15 770 Kč

Články ze světa práce


Jak správně napsat životopis?

Jak správně napsat životopis?
Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?
Práce na vlastní pěst, být v podstatě nezávislým profíkem, získává ve světě stále větší popularitu, ale není vhodná pro každého. V tomto článku se podíváme jaké jsou výhody a nevýhody freelancingu. Je to pro vás to pravé ořechové?

Jak zvládnout stres v práci

Jak zvládnout stres v práci
Pracovní stres se čím dál častěji stává součástí moderního profesního života. Dlouhé hodiny v práci, vysoké očekávání nadřízených a neustálý tlak na výkon mohou negativně ovlivňovat vaše zdraví a pohodu. Nicméně existuje několik účinných strategií, které vám mohou pomoci se se stresem v práci vypořádat a udržet si tak psychickou pohodu. Jak tedy na to?