Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)

Požadujeme
- ÚSO vzdělání, oboru elektro / strojírenství, případně dostatečná praxe v oboru
- vyhláška 250/78 Sb, § 6
- zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě
- řidičský průkaz sk.B
Pracovní náplň
- podílí se na servisu nových i starších strojů a zařízení
- provádí preventivní opravy strojů a zařízení, záznamů o provedených činnostech a sledování spotřeby náhradních dílů
- provádí operativní opravy strojů a zařízení dle požadavků příslušného vedoucího a realizuje instalaci nebo spolupráci na instalaci nových strojů a zařízení
- zajištění provozuschopnosti strojů a zařízení včetně bezporuchového chodu a bezpečného provozu
- zajišťování středních i generálních oprav strojů a zařízení
- provádí denní kontroly strojů dle plánu údržby
- zápisy elektronické evidence úkonů
Nabízíme
- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- zaměstnání na jednosměnný provoz
- trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
- hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- dotované závodní stravování

Plat od:
30 000 - 45 000 Kč
Pracoviště:
Česká Lípa
Nástup:
03.04.2024
Obor a Profese:
Mechanik
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Kristýna Černá
724 985 526
k#cerna|artifex-group#cz