Pokladníci a prodavači vstupenek v kulturních zařízeních

kontakt: emailem.
Náplň práce:
o přijímá a zpracovává objednávky a rezervace návštěvníků,
o komunikuje s návštěvníky a provádí samostatný výklad,
o řídí práci recepce, provádí organizační a kontrolní činnost,
o komunikuje s ostatními odděleními,
o pracuje s pokladnou a zodpovídá za ni,
o sleduje týdenní a měsíční návštěvnost,
o eviduje do deníku recepce připomínky a přání návštěvníků,
o pracuje se sociálními médii, zpracovává obsah a vkládá jej ve formě příspěvků,
o poskytuje informace podle metodických pokynů pro Turistická informační centra,
o zodpovídá za včasné objednání, nákup a výdej veškerého materiálu potřebného k zajištění chodu pracoviště, včetně evidence v IS,
o zodpovídá za prodej materiálů,
o provádí inventury,
o provádí úklidové práce v areálu muzea

Požadujeme:
o komunikační dovednosti na vysoké úrovni, asertivní a vstřícné chování,
o SŠ vzdělání, zkušenosti s provozní činností vítány,
o znalost AJ/NJ minimálně na úrovni C1, polský jazyk výhodou,
o výborné organizační schopnosti,
o samostatnost, pečlivost, důkladnost, zodpovědnost
o schopnost metodické práce

Plat od:
25 000 - 30 000 Kč
Pracoviště:
Šumperk
Nástup:
01.07.2024
Obor a Profese:
Pokladní
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Věra Urbanová
731522230
vera#urbanova|tvaruzky#cz