Skladník / Logistik

Vaše náplň práce
  • obsluha vysokozdvižného vozíku a zodpovědnost za jeho bezpečný provoz
  • vykládka a nakládka návěsů
  • manipulace se zbožím
  • práce se scanerem
  • v případě potřeby úklid areálu, další pomocné práce

Váš profil
  • požadujeme pracovité a spolehlivé uchazeče, kteří se nebojí fyzické práce
  • platné oprávnění k řízení VZV výhodou
  • dobrý zdravotní stav
  • uvítáme zkušenosti ze skladu
  • čistý trestní rejstřík

Naše nabídka
  • základní mzda 14 000 Kč
  • měsíční prémie 0 - 1 000 Kč
  • stravenkový paušál v hodnotě 75 Kč/směna (čistého)
  • vánoční prémie, firemní teambuilding konaný každý rok
  • práce na částečný úvazek - 4 hod/den
  • práce na směny (ranní, odpolední)
  • nástup dle domluvy

Pracoviště:
Strakonice, Česko
Plný úvazek
Podmínky:

Bonusy:

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Logistika, sklad a doprava
Min. vzdělání:
Nezáleží na vzdělání
Kontaktní osoba:
Michaela Preslová
+420387699511
m#preslova|trenkwalder#com

Články ze světa práce

Na jaké daňové úlevy má nárok rodina s dětmi?

Pořídit si v dnešní době dítě je pro rodiče finančně velmi nákladné. Podle ekonomických propočtů utratí rodina průměrně za jedno dítě do jeho plnoletosti cca 1,8 až 2 miliony korun. Každá ušetřená koruna je tedy více než vítaná. Rodinám pomáhají také daňová zvýhodnění na dítě. Jaká to jsou a jak je rodina uplatní?

Jak na ukončení pracovního poměru

Co všechno potřebujete vědět, když chcete ukončit pracovní poměr? Kdy můžete dostat výpověď od zaměstnavatele a kdy a jak můžete podat výpověď vy? Jaká je délka výpovědní doby? Na tyto a další otázky jsme odpověděli v našem článku.

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?