Vulkanizér (dělník / dělnice na protektorování pneumatik) - mechanik pneuservisu - mzda až 50 000 Kč

BAWEL, s.r.o.

Jsme společnost s tradicí 30 let v oboru výroby, prodeje a servisu pneumatik pro nákladní i osobní vozidla.

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici vulkanizér (dělník/dělnice na protektorování pneumatik) a pracovník/pracovnice pneuservisu.

Více informací o společnosti naleznete na www.bawel.cz.

Místo práce: Ostrava - Kunčičky

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: logistika@bawel.cz.

Žádosti o zaměstnání bez připojeného životopisu budou automaticky vyřazeny.

Pracoviště:
okres Ostrava-město
Plný úvazek
Podmínky:

• SOU vzdělání bez maturity
• předchozí praxe v oboru není vyžadována, ale je výhodou
• dobrý zdravotní stav
• fyzickou zdatnost, zručnost, pracovitost, odpovědnost, spolehlivost, pečlivost
• základní schopnost pracovat i s PC
• řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

• obsluha linky na protektorování pneumatik
• práce na osobním a nákladním pneuservisu vč. výjezdů mobilním pneuservisem
• na všechny činnosti zajistíme zaučení

Nabízíme / benefity:

• práci na HPP v přátelském kolektivu
• pouze ranní směny (volné víkendy)
• parkování soukromých vozidel nedaleko pracoviště zdarma
• dobrá dostupnost veřejnou dopravou
• slevy na nákup pneumatik pro soukromé potřeby

Mzdové ohodnocení 35 000 - 50 000 Kč/měsíc (dle praxe a zkušeností).

Nástup:
ihned
Auto - moto - Pracovník pneuservisu, Řemeslné a manuální práce - Dělník
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
Eva Grundová
+420224819391
egrundova|jobsystem#cz