Odborní plánovači a odborní účetní materiáloví

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, 605 961 560, e-mail: krybusova@ostroj.cz

POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání technického zaměření.
- Znalost technologie strojírenské výroby (obrábění, svařování aj)
- Praxi na obdobné pozici.
- Výbornou znalost práce na PC (MS Office, IFS výhodou).
- ŘP sk. B.
- Samostatnost, proaktivní přístup k práci, organizační schopnosti.

NABÍZÍME:
- Zvýhodněný telefonní program.
- Akce nejen pro zaměstnance (ples, sportovní den, dětský den, den otevřených dveří).
- Podporu volnočasových aktivit.
- Vánoční dárek.
- Další výhody dle platné kolektivní smlouvy.
- Týden dovolené navíc.
- Dotované firemní stravování.
- Příspěvek na penzijní připojištění.
- Příspěvek na dopravu.
- Cafeterijní benefitní systém s kartou Benefit Plus.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Provádí tvorbu a aktualizaci výrobního plánu na základě objednávek.
- Kontroluje plnění plánu výroby.
- Provádí kapacitní rozbory a propočty.
- Provádí vyhodnocování odchylek výrobního plánu.
- Provádí nastavení kapacit pracovišť a zdrojů.
- Provádí řízení zakázek v oblast plánování v informačním systému IFS.
- Kontroluje úplnost podkladů pro výrobní objednávku včetně zajištění materiálu.
- Vytváří skladové transakce včetně udržování skladové evidence.

Plat od:
40 000 - 42 000 Kč
Pracoviště:
Opava
Nástup:
02.05.2024
Obor a Profese:
Účetní
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Ing. Daniela Krybusová
553 872 176, 605 961 560
krybusova|ostroj#cz