Obchodní zástupci

z:27.3.2024, a: 26.4.2024

Požadujeme:
SOŠ nebo VŠ obchodního, ekonomického nebo technického směru
3 roky praxe
práce na PC - Microsoft Office
AJ nebo NJ slovem i písmem
spolehlivost, důslednost, kreativitu

Náplň práce:
zabezpečení komplexní obchodní činnosti ve svěřeném teritoriu a sortimentu
úzká spolupráce s útvary plánování a expedice
analýza změn v chování jednotlivých tržních teritoriích
sledování světového trendu vývoje oboru a konkurence
prověřování cen dosahovaných na trzích u obchodních případů
rozbory potřeb výrobků v součinnosti s příslušnými útvary a pracovníky
jednání s odběrateli ohledně vzájemných vtahů z hlediska výhledu
projednání a přijímání poptávky a objednávky na zboží
obstarání styku s odběrateli a provádění aktivní obchodní činnosti pro získávání zakázkové náplně
vyřizování poptávek, dotazů a urgence odběratelů včetně jejich technického ujasnění ve spolupráci s příslušnými útvary
předávání odborným útvarům informace o nových výrobcích a kapacitách a možných termínech dodávek
řešení oprávněných reklamací

zkrácený pracovník úvazek 35,5 hod/týden, 25 dní dovolené, dotované stravování - 30 Kč/oběd, příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění po roce zaměstnání ve výši 1 500,- Kč/měsíčně, zvýhodněné podmínky mobilního operátora, odměny při významných pracovním, bezplatné právní a finanční poradenství, příspěvek na dopravu, služební tel, notebook

Plat od:
40 000 - 60 000 Kč
Pracoviště:
Nový Jičín
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Prodavač
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Bc.Tereza Birošíková
603 309 636
birosikova|ncline#cz